בלם בחוזקה, פגע במעקה ונמלט לשטחים: כך נמנעה גניבת רכב…

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שתפו את הפוסט לחברים:


לרוב הנהגים שעמדו הבוקר (חמישי) בפקק תנועה בכביש 6 באזור ניצני עוז לא היה מושג לגבי הדרמה שהתחוללה על הכביש שעה קלה מוקדם יותר וגרמה לעומס הזה. תחילתו של הסיפור בווילה בקיסריה – סופו ברכב יוקרה שחלק מהפח שלו מעוך.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הרכב מסוג “פורשה”, 1.2 מיליון שקל שוויו, חנה ליד ביתו של בעליו בקיסריה. בשעה 05:07 בבוקר שלח מכשיר של חברת איתוראן איתות למרכז הבקרה של החברה, שמתריע על חשד לפעילות לא שגרתית ברכב. בחברה ניסו ללא הצלחה ליצור קשר עם הבעלים, ובמקביל הזניקו כוח לכיוון האותות ששידר הרכב שהחל בנסיעה. בשלב זה כבר היה ברור שמדובר בגניבה. בעוד הכוח דולק אחריו הוא מדווח למשטרה על החשד.

סמוך למושב ניצני עוז, בכביש 57 שבשרון, הבחין צוות המרדף בפורשה הגנובה והמשיך לדלוק אחריה בירידה לכביש 6 לכיוון דרום. שוטרי משטרת התנועה חסמו את הכביש והנהג שהבחין בהם בלם, פגע במעקה הבטיחות ונמלט ברגל לשטחים הפתוחים הסמוכים. שוטרי תחנת קדמה הסמוכה הגיעו למקום אך עד כה לא הצליחו לאתר אותו.

חצי שעה מרגע ההקפצה הצליחו אנשי איתוראן והשוטרים לבלום ולעצור את הרכב הדוהר. לרוע המזל של בעליו, ההתנגשות במעקה הבטיחות בכביש בזמן הבלימה במחסום גרמה נזק לרכב היוקרה.

כשהרכב הגנוב כבר היה בידיהם, הצליח מרכז הבקרה של איתוראן ליצור קשר עם הבעלים שלו ולעדכן אותו על הגניבה – והתפיסה. הם סיפרו לו כי הגנב הצליח להיכנס לביתו ולצאת ממנו עם מפתחות הרכב.

“פעילות מהירה של המוקד המבצעי ואוכפי איתוראן הצליחה למנוע את היעלמותו של הרכב”, אמר אייל סער, מנהל המערך המבצעי של איתוראן. “בזמן שבעליו של הרכב ישן, אנחנו כבר היינו במשימה”.

מקור

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch